1. |
Ema |
Labošová |
2024 |
Majstrovstvá Slovenska Bratislava /SVK/
|
Stolný tenis
jednotlivci
|
1. |
Ján |
Volko |
2024 |
Majstrovstvá Slovenska Bratislava /SVK/
|
Atletika
60 m
|
1. |
Danka |
Barteková |
2023 |
Majstrovstvá sveta Baku / AZE
|
Športová streľba
Skeet
|
1. |
Miroslava |
Hocková |
2023 |
Majstrovstvá sveta Changwon / KOR
|
Športová streľba
Skeet
|
1. |
Miroslava |
Hocková |
2023 |
Majstrovstvá sveta Changwon / KOR
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
1. |
Radoslav |
Malenovský |
2023 |
Majstrovstvá sveta Lima / PER
|
Športová streľba
R7 - Malokalibrová puška 3x40
|
1. |
Dominika |
Valková |
2023 |
Majstrovstvá sveta Changwon / KOR
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
1. |
Adriana |
Zajíčková |
2023 |
Majstrovstvá sveta Changwon / KOR
|
Športová streľba
Skeet družstvo
|
1. |
Danka |
Barteková |
2023 |
Majstrovstvá Európy Osijek / CRO
|
Športová streľba
Skeet
|
1. |
Veronika |
Vadovičová |
2023 |
Majstrovstvá Európy Rotterrdam / NED
|
Športová streľba
R3 - Vzduchová puška
|
1. |
Danka |
Barteková |
2023 |
Svetový pohár Larnaca / CYP
|
Športová streľba
Skeet
|
1. |
Daniela |
Demjén Pešková |
2023 |
Svetový pohár Jakarta / INA
|
Športová streľba
Malokalibrová puška 60
|
1. |
Radoslav |
Malenovský |
2023 |
Svetový pohár Osijek / CRO
|
Športová streľba
R7 - Malokalibrová puška 3x40
|
1. |
Radoslav |
Malenovský |
2023 |
Svetový pohár Osijek / CRO
|
Športová streľba
R10 - vzduchová puška mix
|
1. |
Richard |
Tury |
2023 |
Svetový pohár Montreal / CAN
|
Skejtbording
|
1. |
Veronika |
Vadovičová |
2023 |
Svetový pohár Osijek / CRO
|
Športová streľba
R8 - Malokalibrová puška 3x40
|
1. |
Veronika |
Vadovičová |
2023 |
Svetový pohár Osijek / CRO
|
Športová streľba
R10 - vzduchová puška mix
|
1. |
Soňa |
Stanovská |
2023 |
Majstrovstvá sveta U23 a juniorov Krakow /POL/
|
Vodný slalom
C1
|
1. |
Barbora |
Balážová |
2023 |
Majstrovstvá Slovenska Bratislava / (SVK)
|
Stolný tenis
jednotlivci
|
1. |
Romana |
Gajdošová |
2023 |
Majstrovstvá Slovenska Žilina /SVK/
|
Triatlon
Triatlon
|