Kalendár súťaží na rok 2017

Beh na lyžiach

04.01. 07.01. Preteky FIS Panica / Slovinsko

12.01. 15.01. Preteky FIS Nové Město / Česká republika

19.01. 22.01. Preteky FIS Obertiliach / Rakúsko

18.02. 19.02. Preteky FIS Kubalonka / Poľsko

18.02. 19.02. Preteky FIS Seefeld / Rakúsko

23.02. 26.02. Preteky FIS Zakopané / Poľsko

16.03. 19.03. Preteky FIS Harrachov / Česká republika

Hokej

25.02. 26.02. EWHL Budapešť / Maďarsko Play off

04.03. 05.03. EWHL Bolzano / Taliansko Play off

11.03. 12.03. EWHL Salzburg / Rakúsko Play off

11.03. 12.03. EWHL Viedeň / Rakúsko Play off

02.09. 03.09. EWHL Budapešť / Maďarsko

09.09. 10.09. EWHL Bolzano / Taliansko

16.09. 17.09. EWHL Salzburg / Rakúsko

23.09. 24.09. EWHL Viedeň / Rakúsko

Rýchlostná kanoistika

26.05. 28.05. Svetový pohár Maďarsko 1. kolo

01.06. 04.06. Svetový pohár Srbsko 2. kolo

23.06. 25.06. Majstrovstvá Európy juniorov Srbsko

12.07. 16.07. Majstrovstvá Európy Bulharsko

26.07. 30.07. Majstrovstvá sveta juniorov Rumunsko

23.08. 27.08. Majstrovstvá sveta Česká republika

Sane

26.01. 29.01. Majstrovstvá sveta juniorov Innsbruck / Rakúsko

09.03. 12.03. Svetový pohár Altenberg / Nemecko

Shorttrack

02.02. 05.02. Majstrovstvá Európy

10.02. 12.02. Svetový pohár Drážďany / Nemecko

Slalom na divokej vode

01.05. 07.05. Majstrovstvá Európy Tacen / Slovinsko

16.06. 18.06. Svetový pohár Praha / Česká republika 1. kolo

23.06. 25.06. Svetový pohár Augsburg / Nemecko 2. kolo

30.06. 02.07. Svetový pohár Markkleeberg / Nemecko 3. kolo

02.07. 09.04. Majstrovstvá Európy juniorov Hohenlimburg / Nemecko

01.09. 03.09. Svetový pohár Ivrea / Taliansko 4. kolo

08.09. 10.09. Svetový pohár La Seu dˇUrgell / Španielsko 5. kolo

Športová streľba

19.02. 28.02. Svetový pohár Al Ain / SAE paralympijské disciplíny

22.02. 04.03. Svetový pohár New Delhi / India puškovýé a pištoľové disciplíny

22.02. 04.03. Svetový pohár New Delhi / India brokové diciplíny

06.03. 12.03. Majstrovstvá Európy Maribor / Slovinsko vzduchové zbrane

17.03. 27.03. Svetový pohár Acapulco / Mexiko brokové diciplíny

24.04. 30.04. Svetový pohár Szczecin / Poľsko paralympijské disciplíny

28.04. 08.05. Svetový pohár Larnaca / Cyprus brokové diciplíny

04.05. 14.05. Svetový pohár Hannover / Nemecko paralympijské disciplíny

17.05. 24.05. Svetový pohár Mníchov / Nemecko puškovýé a pištoľové disciplíny

25.05. 04.06. Svetový pohár Chengju / Južná Kórea paralympijské disciplíny

06.06. 14.06. Svetový pohár Gabala / Azerbajdžan puškovýé a pištoľové disciplíny

22.06. 30.06. Majstrovstvá sveta juniorov Suhl / Nemecko puškovýé a pištoľové disciplíny

21.07. 04.08. Majstrovstvá Európy Baku / Azerbajdžan všetky disciplíny

15.08. 20.08. Svetový pohár juniorov Porpetto / Taliansko brokové diciplíny

24.08. 26.08. Majstrovstvá SR Šaľa / Slovensko vzduchové zbrane

30.08. 11.09. Majstrovstvá sveta Moskva / Rusko brokové diciplíny

08.09. 10.09. Majstrovstvá SR Domaniža / Slovensko malokalibrové zbrane

13.09. 17.09. Majstrovstvá SR brokové diciplíny

23.10. 30.10. Svetový pohár New Delhi / India všetky disciplíny