Kalendár súťaží na rok 2018

Beh na lyžiach

20.01. 21.01. Svetový pohár Planica / SLO 15 km klasicky

13.02. 24.02. ZOH Pyeongchang / COR beh na lyžiach

03.03. 04.03. FIS Wisla / POL viacero disciplín

07.03. 11.03. Svetový pohár Drammen / NOR šprint klasicky

17.03. 18.03. FIS Skalka / SVK šprint klasicky

22.03. 24.03. FIS Yanán / CHN šprint voľne

24.03. 25.03. FIS Štrbské Pleso / SVK viacero disciplín

Box

07.02. 11.02. Medzinárodný turnaj Debrecín / HUN

05.03. 10.03. Medzinárodný turnaj kadetov Eger / HUN

24.03. 02.04. Majstrovstvá Európy Targu Jiu / RUM

17.04. 26.04. Majstrovstvá Európy juniorov Roseto Degli Abruzzi / ITA

23.05. 26.05. Medzinárodný turnaj Ústí nad Labem / CZE

08.06. 10.06. Medzinárodný turnaj Rybnik / POL všetky vekové kategórie

25.06. 01.07. Medzinárodný turnaj juniorov Siofók / HUN Memoriál Laszlo Pappa

02.10. 07.10. Medzinárodný turnaj Budapešť / HUN

23.10. 28.10. Medzinárodný turnaj Ostrava / CZE

Rýchlostná kanoistika

18.05. 20.05. Svetový pohár Szeged / HUN

25.05. 27.05. Duisburg / GER

07.06. 10.06. Majstrovstvá Európy Beograd / SRB

28.06. 01.07. Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov Auronzo / ITA

08.07. 08.07. Majstrovstvá Európy maratón

26.07. 29.07. Majstrovstvá sveta juniorov a do 23 rokov Plovdiv / BUL

23.08. 26.08. Majstrovstvá sveta Montemor / POR

09.09. 09.09. Majstrovstvá sveta maratón

14.09. 16.09. Súťaž olympijských nádejí Piešťany / SVK

Sane

06.01. 07.01. Svetový pohár Konigssee / GER muži

13.01. 14.01. Svetový pohár Oberhof / GER muži

20.01. 21.01. Svetový pohár Lillehammer / NOR muži

27.01. 28.01. Majstrovstvá Európy Sigulda / LOT muži

10.02. 15.02. ZOH Pyeongchang / COR muži

Shortrack

12.01. 14.01. Majstrovstvá Európy Dražďany / GER ženy

26.01. 28.01. Danubia Cup Budapešť / HUN ženy

02.03. 04.03. Majstrovstvá sveta juniorov Tomaszow / POL ženy

16.03. 18.03. Majstrovstvá sveta Montreal / CAN ženy

23.03. 25.03. Europa Cup Ventspils / LOT ženy

Slalom na divokej vode

01.06. 03.06. Majstrovstvá Európy Praha / CZE

22.06. 24.06. Svetový pohár Liptovský Mikuláš / SVK

29.06. 01.07. Svetový pohár Krakow / POL

06.07. 08.07. Svetový pohár Ausburg / GER

17.07. 22.07. Majstrovstvá sveta juniorov a do 23 rokov Ivrea / ITA

15.08. 19.08. Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov Čunovo / SVK

31.08. 02.09. Svetový pohár Tacen / SLO

07.09. 09.09. Svetový pohár Seo d´Urgell / ESP

26.09. 30.09. Majstrovstvá sveta Rio de Janeiro / BRA

Športová streľba

01.03. 03.03. Svetový pohár IPC Al Ain / UAE paralympijské disciplíny

02.03. 12.03. Svetový pohár Guadalajara / MEX všetky disciplíny

19.03. 29.03. Svetový pohár juniorov Sydney / AUS všetky disciplíny

08.04. 15.04. Svetový pohár IPC Szczecin / POL paralympijské disciplíny

20.04. 30.04. Svetový pohár Changwon / KOR všetky disciplíny

01.05. 12.05. Majstrovstvá sveta IPC Cheongju / KOR paralympijské disciplíny

07.05. 15.05. Svetový pohár Fort Benning / USA puškové a pištoľové disciplíny

22.05. 29.05. Svetový pohár Munich / GER puškové a pištoľové disciplíny

05.06. 15.06. Svetový pohár Siggiewi / MLT brokové disciplíny

22.06. 29.06. Svetový pohár juniorov Suhl / GER všetky disciplíny

09.07. 19.07. Svetový pohár Tucson / USA brokové disciplíny

31.08. 14.09. Majstrovstvá sveta Changwon / KOR všetky disciplíny

22.09. 30.09. Svetový pohár IPC Châteauroux paralympijské disciplíny

06.10. 18.10. Olympijské hry mládeže Buenos Aires / ARG všetky disciplíny

01.12. 03.12. Majstrovstvá Európy IPC Belehrad / SRB paralympijské disciplíny.