18.03.2016

Rýchlostná kanoistika

Výprava kajakárov v zložení Marek Krajčovič, Matej Michálek, Viktor Demin a Gábor Jakubík sa nedávno vrátila zo sústredenia v Seville, kde sa pripravovala 30 dní. Po týždňovej pauze doma sa chlapci presúvajú do Talianskej Sabaudie na 16dňové sústredenie. V španielskej Seville sa pripravovali aj v partii piatich kajakárov z Maďarska. Tieto sústredenia sú štartom do sezóny kde sa rozhoduje o postupe na ME v Moskve a OH v Riu.

01.03.2016

Slalom na divokej vode

Prípravný blok v Austrálii zakončili slalomári otvorenými majstrovstvami Oceánie, ktoré sa konali na olympijskom kanáli v Penrithe. Test pripravenosti pred novou sezónou najlepšie zvládol Matej Beňuš, ktorý vyhral svoju disciplínu - K1. Veľmi dobre zajazdila aj mladá Soňa Stanovská, ktorá zvíťazila v kategórii junoiriek.

01.02.2016

Krasokorčuľovanie

Reprezentanti Slovenska v tancoch na ľade – Lukáš Csölley a Federica Testa na vrcholnom podujatí v Bratislave dosiahli pekný výsledok, keď skončili deviati. Sympatický pár predviedol vyrovnané výkony v krátkom programe aj voľnej jazde, a od domáceho publika zožal zaslúžený potlesk.